Veebitellimuste tingimused
Veebipoe Mimino (edaspidi Veebipood) omanik on Trahter Mimino OÜ (12253137), asukohaga Lääne 1 b, Jõhvi, Ida-Virumaa, 41533.                

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Hinnad on avaldatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 22%. Avaldatud hinnad kehtivad ostu sooritamise hetkel.
Miinimum ostukorvi summa on 15 € (koos käibemaksuga). 

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil (ülekandega arve alusel). Kasutatakse järgnevaid pangalinke: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele.
NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS ja EveryPay AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le ja EveryPay AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Võimalusel pakutakse ostjale alternatiivseid tooteid, mille puhul võtab Veebipood ostjaga ise ühendust.

Alkohoolsete jookide ostmise puhul, kinnitab ostja, et on vähemalt 18 aastat vana. Kohaletoimetamisel võib kuller nõuda isikut tõendavat dokumenti.

Hetkel kulleriga toitu tellida ei saa.
Kohaletoimetamine ja kulleritasud

Kuller toob toidu trepikoja või maja ukseni.
Kaupu toimetatakse kohale: Jõhvi, Ahtme, Kohtla-Järve, Toila ja Voka.

Kulleritasud (koos käibemaksuga):
Jõhvi 2 € (NB! Miinimum ostukorv kulleriga toomiseks on 15 €)
Ahtme ja Kohtla-Järve 3 € (NB! Miinimum ostukorv kulleriga toomiseks on 30 €)
Toila ja Voka 5 € (NB! Miinimum ostukorv kulleriga toomiseks on 30 €)
Alates 50 € on tasuta (kui kasutatakse sooduskoodi, siis tasuta kohaletoomine ei rakendu).

Tellimus jõuab üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1 tunni jooksul alates müügilepingu jõustumist.
Kui tullakse kaubale ise järele, siis tuleb tellimus vormistada vähemalt 1 tundi ette.
Kliendiga võetakse ühendust, kui ei õnnestu soovitud ajaks kaupa valmis panna.

Taganemisõigus
Tulenevalt kauba iseloomust ei ole võimalik tellitud kaupa tagastada. Pretensioonide korral tuleb kliendil koheselt ühendust Veebipoega taasesitatavas vormis (e-posti teel).
Kauba ja toote tekkivad pretensioonid tuleb esitada koheselt: telli@mimino.ee
Kõik pretensioonid lahendatakse individuaalselt.

Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.

Isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Trahter Mimino OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Trahter Mimino OÜ edastab vajadusel maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le ja EveryPay AS-le.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata aadressile: telli@mimino.ee
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.